Templating (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Themes
az: Mövzular

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
