Templating (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Template
bg: Шаблон

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Themes
bg: Теми

en: Back to list
bg: Списък

en: Management
bg: Управление
