Templating (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ
