Templating (8.x-3.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Theme
cy: Thema

en: Other
cy: Arall

en: Themes
cy: Themâu
