Templating (8.x-3.4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Template
hu: Sablon

en: Templates
hu: Sablonok

en: Themes
hu: Sminkek

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Run
hu: Futás

en: About
hu: Leírás

en: Page path
hu: Oldalútvonal

en: Region name
hu: Régiónév

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Management
hu: Adminisztráció
