Templating (8.x-3.4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
