Templating (8.x-3.4) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Theme
lt: Tema

en: Other
lt: Kiti

en: Template
lt: Šablonas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Themes
lt: Temos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Management
lt: Valdymas
