Templating (8.x-3.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: ID
mr: आय डी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
