Templating (8.x-3.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Other
nn: Andre

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
