Templating (8.x-3.4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Help
pt: Ajuda

en: Theme
pt: Tema

en: Other
pt: Outros

en: Template
pt: Modelo

en: Template name
pt: Nome do tema

en: Themes
pt: Temas

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Back to list
pt: Voltar para lista

en: About
pt: Sobre

en: Page path
pt: Caminho da página

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: Management
pt: Gerenciamento
