Templating (8.x-3.4) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Theme
ro: Temă

en: Other
ro: Altele

en: Template
ro: Șablon

en: Templates
ro: Şabloane

en: Themes
ro: Teme

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre

en: Page path
ro: Calea paginii

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Management
ro: Administrare
