Templating (8.x-3.4) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Theme
sv: Tema

en: Other
sv: Övriga

en: Template
sv: Mall

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Templates
sv: Mallar

en: Themes
sv: Teman

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: About
sv: Om

en: Page path
sv: Sökväg till sida

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Block Type
sv: Typ av block
