Templating (8.x-3.4) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།
