Templating (8.x-3.4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Themes
eu: Temak

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: About
eu: (r)i buruz

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Management
eu: Kudeaketa
