Templating (8.x-3.4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Theme
fi: Teema

en: Other
fi: Muu

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Themes
fi: Teemat

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Run
fi: Suorita

en: About
fi: Tietoja

en: Page path
fi: Sivun polku

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Save Template
fi: Tallenna template

en: Management
fi: Hallinta
