Templating (8.x-3.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն
