Templating (8.x-3.4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Theme
ja: テーマ

en: Other
ja: その他

en: Template
ja: テンプレート

en: Templates
ja: テンプレート

en: Themes
ja: テーマ

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Page path
ja: ページパス

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Management
ja: 管理
