Templating (8.x-3.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
