Templating (8.x-3.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Other
pa: ਹੋਰ
