Templating (8.x-3.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Theme
pt: Tema

en: Templates
pt: Modelos

en: Themes
pt: Temas

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Page path
pt: Caminho da página

en: Region name
pt: Nome da região

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível

en: Management
pt: Gestão

en: Starting ..
pt: A começar ..
