Templating (8.x-4.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Template
ar: القالب

en: Themes
ar: الحلل

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: Page path
ar: مسار الصفحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
