Templating (8.x-4.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
