Templating (8.x-4.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Theme
el: Θέμα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
