Templating (8.x-4.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
