Templating (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save
sk: Uložiť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
