Templating (8.x-4.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Theme
jv: Tema

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani
