Templating (8.x-4.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Themes
ka: თემები
