Templating (8.x-4.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: On
sv: På

en: Save
sv: Spara

en: Teaser
sv: Ingress

en: Theme
sv: Tema

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Template
sv: Mall

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Themes
sv: Teman

en: Javascript
sv: JavaScript

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om

en: Page path
sv: Sökväg till sida

en: Bundle
sv: Hopsamling
