Templating (8.x-4.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: On
ta: சரி

en: Save
ta: சேமி

en: Theme
ta: தீம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
