Templating (8.x-4.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Save
az: Saxla

en: Teaser
az: Tizer

en: Theme
az: Tema

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Field name
az: Sahə adı

en: Themes
az: Mövzular

en: About
az: Haqqında

en: Page path
az: Səhifə yolu

en: Bundle
az: Paket
