Templating (8.x-4.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: On
bg: Включи

en: Save
bg: Запази

en: Teaser
bg: Резюме

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Template
bg: Шаблон

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Themes
bg: Теми

en: Management
bg: Управление
