Templating (8.x-4.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα
