Templating (8.x-4.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Save
lv: Saglabāt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Themes
lv: Tēmas

en: About
lv: Par

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: Bundle
lv: Komplekts
