Templating (8.x-4.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: On
nn: På

en: Save
nn: Lagre

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
