Templating (8.x-4.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང
