Templating (8.x-4.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: Theme
fi: Teema

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Themes
fi: Teemat

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Page path
fi: Sivun polku

en: Bundle
fi: Paketti

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: Management
fi: Hallinta
