Templating (8.x-4.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: On
he: פעיל

en: Save
he: שמירה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Field name
he: שם שדה

en: Themes
he: עיצובים

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות

en: Page path
he: נתיב הדף

en: Bundle
he: חבילה

en: View name
he: שם ההיבט

en: Management
he: ניהול
