Templating (8.x-4.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Save
sq: Ruaj

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione
