Templating (8.x-4.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save
sr: Сачувај

en: Theme
sr: Тема

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field name
sr: Назив поља

en: Template
sr: Шаблон

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Bundle
sr: Пакет
