Templating (8.x-4.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Field name
cs: Název pole

en: Template
cs: Šablona

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: View name
cs: Název pohledu
