Templating (8.x-4.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Save
lt: Saugoti

en: Theme
lt: Tema

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Themes
lt: Temos

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Management
lt: Valdymas
