Templating (8.x-4.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: On
mr: वर

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
