Templating (8.x-4.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: On
ne: माथि

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Management
ne: व्यवस्थापन
