Templating (8.x-4.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Themes
km: ស្បែក

en: About
km: អំពី
