Templating (8.x-4.7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Theme
bs: Tema

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Field name
bs: Ime polja

en: Themes
bs: Teme

en: View name
bs: Ime view-a
