Templating (8.x-4.7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Save
gu: સાચવો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ
