Templating (8.x-4.7) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: On
hu: Be

en: Save
hu: Mentés

en: Theme
hu: Smink

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Field name
hu: Mező neve

en: Template
hu: Sablon

en: Themes
hu: Sminkek

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás

en: Page path
hu: Oldalútvonal

en: Region name
hu: Régiónév

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: View name
hu: Nézet neve

en: Management
hu: Adminisztráció

en: Html
hu: HTML
