Templating (8.x-4.7) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: On
vi: Bật

en: Save
vi: Lưu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Field name
vi: Tên trường

en: Template
vi: Mẫu

en: Themes
vi: Sắc thái

en: About
vi: Giới thiệu

en: Region name
vi: Tên vùng

en: View name
vi: Tên View

en: Management
vi: Quản lý
