Templating (8.x-4.8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Bundle
am: ቅርቅብ
