Templating (8.x-4.8) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Save
eo: Konservu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Bundle
eo: Fasko

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Management
eo: Administrado
